به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۱ | ۱۰۰ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۱۸ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۴۲ | ۷۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۳۶ | ۶۸ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۴ | ۷۲ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۳ | ۵۳ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۶۸۹ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۴۲ | ۷۸ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۲ | ۸۴ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۲ | ۵۷ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۳۲ | ۷۵ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۷ | ۶۳ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۷۸ | ۶۵ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۷ | ۹۰ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۱۲ | ۹۱ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۲۴ | ۸۸ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۰ | ۷۴ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۴ | ۷۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۱ | ۵۴ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۳۸ | ۷۰ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۳۷۹ | ۸۹ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۵ | ۹۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۵ | ۵۸ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۸۷ | ۷۸ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۰ | ۷۶ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۱ | ۹۱ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۴ | ۷۶ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۵ | ۷۵ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۲ | ۵۷ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۱۴ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۹ | ۷۹ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۲۹ | ۶۶ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۰۳ | ۷۷ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۰۶ | ۹۳ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۲ | ۶۹ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۹ | ۹۳ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۵ | ۷۸ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۹ | ۷۹ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۳۹ | ۷۴ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۹ | ۵۸ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۱ | ۷۷ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۵ | ۷۹ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۵۹ | ۶۷ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۰ | ۶۲ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۰۷ | ۸۸ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۰ | ۷۹ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۷ | ۸۶ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۳ | ۸۸ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۰ | ۷۸ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۷ | ۸۱ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۵۵ | ۷۸ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۴۵ | ۸۴ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۱۵ | ۸۸ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۳۸ | ۱۰۱ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۵۴ | ۶۳ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۳ | ۶۰ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۷ | ۴۳ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۰ | ۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۴ | ۶۲ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۱ | ۵۴ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۴ | ۴۰ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۰ | ۰ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۷۳ | ۸۲ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۷۹ | ۷۹ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۰ | ۰ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۰۱ | ۷۸ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۹۴ | ۶۱ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۰ | ۷۷ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۹ | ۶۱ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۵۳ | ۸۳ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۶۶ | ۸۸ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۹ | ۹۰ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۱۱ | ۸۰ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۸۷ | ۸۹ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۵۱ | ۸۷ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۴۴ | ۸۹ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۹۶ | ۸۷ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۳۴ | ۸۶ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۷۱ | ۱۰۰ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۲۱ | ۸۹ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۰ | ۷۱ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۲ | ۷۲ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | روان | ۳۶ | ۸۱ |
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | روان | ۳۳ | ۷۷ |
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۶۱ | ۶۳ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۵۲ | ۶۹ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۷۱ | ۶۲ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۱۳۰ | ۶۰ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۱۴۶ | ۷۷ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۱۵۲ | ۸۱ |
۹۱ | تهران | تهران - قم (قديم) | نامشخص | ||
۹۲ | تهران | قم - تهران (قديم) | نامشخص |
نظر شما